Slėgio testas

Slėgio testas Jūsų statomam namui tai lyg techninė apžiūra automobiliui – būtina pasitikrinti!

Jau netrukus visi statantys privalės atlikti slėgio testą statomam objektui patikrinti šio sandarumą. Ką tai duos pastato savininkui? Tik tiek, kad privers statytojus kreipti dėmesy ne tik į “kailinukų” uždėjimą, bet ir sandarumo užtikrinimą. Teisingai suprojektuotas apvalkalas, sandarumas, efektyvūs teisingai orientuoti langai, šalčio tilteliai bei vėdinimas su šilumos grąža yra esminiai punktai siekiant energetiškai efektyvaus būsto.

Montuojant ir sandarinant langus iškyla nemažai galvosūkio projektuojant sandarinimą. Skirtingos sienos sandaros reikalauja individualių sprendimų. Neretai sandarinimas sudaro 40% viso montavimui skiriamo laiko, kai centimetras po centimetro montuotojas suveda langą su apstato sandarumo sluoksniu. Tai kruopštus darbas imlus laikui.

Visiems rekomenduojame atlikti slėgio testą ir taip patikrinti tiek langų montavimo, sandarinimo kokybę, tiek įsitikinti, kad kiti statybiniai etapai atlikti teisingai.

Galime pasidžiaugti, jog Septyni Langai slėgio testus išlaiko 100%. Dar nebuvo objekto kuriame slėgio testas nebūtų išlaikytas, iš pirmo karto :)