Paslaugos

Statote namą bei ieškote langų. Ušklausę pardavėjo daugiausia ką išgirstate tai, kad Jums siūlomi langai yra geri, arba šilti, gal net šilčiausi (o pardavėjas juk viską žino). Nuo pardavėjo skaičiuojamų kamerų skaičiaus gausos svaigsta galva. O dar trys stiklai – Jūs neabejotinai radote puikų produktą, gavote didžiulę nuolaidą ir galiausiai palangės nemokamos ! :) Tik ar išties?!

Visų pirma Jums reikia aiškiai suformuoti savo poreikius. Esame tikri, kad nustebsite sužinoją ką galime pasiekti energetiniu, estetiniu požiūriu. Vėliau vyks energetinis projekto vertinimas. Konstruktorius vertina projektą energetiniu požiūriu. Paruošiamas montavimo projektas, darbiniai brėžiniai ir galiausiai samata. Samatoje rasite SEPTYNI LANGAI įsipareigojomą, kad tiek langai tiek montavimo mazgas, kartu atlikti darbai atitiks betkuria klasę į kuria taikosi Jūsų objektas (A, A+, A++, Pasyvus Namas).

Kaip tai įmanoma?

  1. Konstruktoriui paruošus darbo brėžinius individualiai Jūsų pastatui darbai bus atlikti taip kaip suplanuota, o ne taip kaip montuotojas “galvoja” tą dieną. Gal tuomet montuotojas labiau galvoja kaip greičiau sugryžus žiurėti futbolo.
  2. Lango pozicija parenkama atsižvelgiant į sienos sandarą bei lango šiluminius parametrus.
  3. Montavimo siūlė projektuojama taisyklingai.
  4. Medžiagos kurias naudojame yra tik aukščiausios kokybės, turi visus tam reikiamus sertifikatus.
  5.  Medžiagiškumas parinktas individualiai Jūsų objektui.
  6. Mes garantuojame, kad sandarumo testas/matavimas bus išlaikytas, ir visos jungtys tinkamai užsandarintos.
  7. Primygtinai rekomenduojame atlikti sandarumo matavimą/testą ir taip patikrinti pastato sandarumą.
  8. Montavimo zonoje nepaliekame ilginių, taškinių šalčio tiltelių.
  9. Mūsų darbai: trys pasyvūs pastatai Lietuvoje užregistruoti http://www.passivhausprojekte.de numeriais ID2399, ID2795, ID4676 bei daugybė A, A+ pastatų.

patarimas: jei gavote pasiūlymą kurio kaina kelia šypseną, greičiausiai ir iš kokybės galėsime pasijuokti :)