Laikančioji detalė (langams durims montuoti į šiltinimo sluoksnį) turi atitikti keletą fizikinių savybių: geros statinės savybės, prastas šiluminis laidumas,  antikorozinės savybės.  Stiklo pluošto laikikliai unikalus tuom, kad sujungia dvi skirtingas savybes – labai mažas šiluminis laidumas ir puikios statinės savybės.

Be to, mes pasistengėme, kad laikikliai atordytų puikiai :)

lango montavimas 

super laikiklis

Stiklo pluoštu dažnai vadiname  medžiagas sudėtyje turinčias stiklo audinio tarpusavyje surištų vienokiomis ar kitokiomis dervomis. Tačiau stiklo pluošto profililių yra daug ir skirtingų.  Skirtingi rinkos poreikiai nulėmė ir stiklo pluošto techninių savybių įvairumą. Tarkime vienos techninės savybės reikalingos valymo įrenginiams, automobilių bamperiams ir visai kitos savybės reikalingos perdengimo sijai.

Laikiklis langams bei durims nepredentuoja į tonomis skaičiuojamas apkrovas. Montuojamos konstrukcijos santikinai nedidelių apkrovų. Visgi susiduriama ir su didžiulėmis konstrukcijomis, gaminiais kuomet apkrovos skaičiuojamos nuo keletos šimtų kilogramų iki tonos ar kiek daugia. Vertinamos ir skirtingos jėgos veikiančios konstrukcijas – nuosava gaminio apkrova, vėjo apkrova, neteisingai nukreipta pastato atitvarų apkrova. Visa tai nulėmė, kad langams, durims montuoti šiltinimo sluoksnyje pasirinkome piltruzijos būdu gaminamą stiklo pluoštą. Šiuo būdu pagamintas stiklo pluoštas suteikia neribotas galimybes konstruktoriui. Profilių gausa leidžia suprojektuoti ir pagaminti betkoki laikiklį langui ar durims sumontuoti betkurioje šiltinimo sluoksnio vietoje.

Būkite išradingi – išgyvendinkite šalčio tiltelius naudodami stiklo pluoštą kaip jungiančiają, laikančiają medžiagą – sėkmės :)

Mūsų partneriai stiklo pluošte Fibro.lt (www.fibro.lt). Esame dėkingi Fibro.lt už partnerystę ir bendradarbiavimą.

Sekite naujeinas, šiuo metu baigimi darbai su fasado tvirtinimo kronšteinais nesukeliančiais šalčio tiltelio!!!